Intensywnie nawilżający zabieg na ciało diego dalla palma- zabieg zapewniający ekstremalny komfort i prawdziwie odżywczy rytuał dla skóry! Na początek wygładzający peeling całego ciała a następnie głęboko relaksujący masaż całego ciała. Cudowną ucztę dla zmysłów oraz wspaniałe samopoczucie ciała i umysłu zapewnia zapach cesarskiej piwonii. Zabieg wykonany jest na naturalnych kosmetykach, które nie tylko łagodzą i nawilżają skórę ale również chronią przed czynnikami zewnętrznymi. Polecany również dla kobiet w ciąży.

Cena: 220 zł/ 90 min

Peeling całego ciała– gruboziarnisty peeling pozwala na złuszczenie i oczyszczenie skóry, jednocześnie zapewniając odprężenie całego ciała.

Cena: 100zł/ 30 min

Opalanie manualne– zabieg zapewniający naturalną, piękną i równomierną opaleniznę bez słońca. Polecany zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Zabieg rozpoczyna się złuszczającym peelingiem całego ciała, następnie aplikowany jest preparat brązujący, dostępny w 3 różnych odcieniach. Zabieg nadaje skórze natychmiastową opaleniznę i pozostawia ją wyjątkowo odżywioną. Pełen efekt zabiegu widoczny jest po 6h od aplikacji, a opalenizna utrzymuje się na skórze ok 7dni.

Cena: 120zł/ 60 min