GÓRA

Aktualności

Drodzy klienci!

W związku z obecną sytuacją związaną z wystąpieniem i rozprzestrzenianiem się koronowirusa w Polsce, w trosce o Wasze i nasze bezpieczeństwo jesteśmy zmuszeni zamknąć gabinet do odwołania.


Konsultacje fizjoterapeutyczne online

Coraz częściej dostajemy od Was telefony, że jesteście po wypadkach, operacjach czy złapał Was ból i nie wiecie co robić a kwarantanna uniemożliwia Wam przystąpienie do rehabilitacji. Niestety we wszystkich tych przypadkach czas bardzo działa na niekorzyść. Niestety też nie wszystko jesteśmy w stanie zrobić online ale proponujemy wstępną rozmowę, konsultacje na których dowiemy się jak możemy Wam pomóc i czy w ogóle jest to możliwe.
Jeśli jesteście w potrzebie, dzwońcie.
📞 691 661 926


Terapia blizny po cesarskim cięciu i terapia rozejścia mięśnia prostego brzucha online!

Wychodzimy naprzeciw! Ponieważ wiele z Was było zmuszonych przerwać terapię po rozejściu mięśnia prostego brzucha, chcielibyśmy umożliwić Wam kontynuacje! Wiemy, że jeśli chodzi o powrót do formy po ciąży, czas odgrywa ogromną rolę! Dlatego wraz z fizjoterapeutką Patrycją Cybulską postanowiliśmy, że konsultacje będą odbywać się online! Proponujemy przygotowanie skryptu oraz spotkanie na Skype gdzie wspólnie krok po kroku nauczymy Was autoterapii i poinstruujemy jak ćwiczyć w zaciszu domowym🙃
Chętna? Napisz do nas!
Kontakt@strefazdrowiawilanow.pl
☎️ 691 661 926

 

Wydłużamy terminy ważności voucherów upominkowych!

Drodzy klienci, sytuacja jest wyjątkowa i nie chcemy, abyście narażali swoje zdrowie bez potrzeby. Wszystkie bony które miały termin do końca marca i kwietnia zostaną przedłużone! Ze względu na to, że nie wiemy ile potrwa ta sytuacja, nie jesteśmy w stanie podać szczegółów. Natomiast bądźcie spokojni, na pewno nikt z Państwa nie ucierpi i zrobimy wszystko, żebyście mogli Państwo zrealizować bony w dogodnym dla Was momencie.Jak możecie nam pomóc w tym czasie?

  • Jeśli byliście choć raz u nas w gabinecie ( a jeśli dostajecie tego maila, to byliście:)) i nigdy nie podzieliliście się swoją opinią na nasz temat, w internecie, to będziemy bardzo wdzięczni jeśli zostawicie miłe słowo w wizytówce google lub na facebooku. Jest to mała rzecz ale mamy nadzieje, że pomoże nam w szybkim powrocie do normalności, jak tylko epidemia się skończy. 

 

Kontakt z nami

Strefa Zdrowia Wilanów
ul. Klimczaka 8a
(róg ulic Herbu Pogoń i Herbu Leliwa)
02-797 Warszawa