Strefa Zdrowia Wilanów | Masaż w ciąży Warszawa Wilanów Sadyba Ursynów Zawady
GÓRA

Masaż w ciąży Warszawa Wilanów Sadyba Ursynów Zawady

Masaż dla kobiet w ciąży Warszawa

Jesteś w ciąży i potrzebujesz relaksu? Narzekasz na bolący kręgosłup lub obrzęki? W takim przypadku masaż w ciąży Warszawa dostępny w naszym gabinecie Strefa Zdrowia Masaż i Rehabilitacja w warszawskim Wilanowie będzie najlepszym wyborem!

Dostępny w naszym gabinecie masaż dla kobiet w ciąży to specjalny masaż leczniczy ciała, który jest wyjątkowo delikatny i bezpieczny, a przy tym pozwala on na uzyskanie tak dobrych efektów dzięki zastosowaniu elementów terapii mięśniowo-powięziowej.

Masaż ten jest także dopasowywany indywidualnie w zależności od samopoczucia oraz dolegliwości przyszłej mamy. To gwarancja maksymalnego komfortu i skuteczności!

Dlaczego warto wybrać masaż dla kobiet w ciąży?

Masaż dla kobiet w ciąży pomaga przede wszystkim w zmniejszeniu dolegliwości bólowych ze strony kręgosłupa. Koncentruje się głównie na napięciach zgromadzonych w jego odcinku lędźwiowym. Masaż ten pozwala także na zlikwidowanie obrzęków, które pojawiają się bardzo często w ciąży jako wynik zatrzymania wody w organizmie.

W naszym gabinecie masaż prowadzony jest przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę. Aby był jeszcze przyjemniejszy, stosujemy do niego kosmetyki bazujące na naturalnych, bezpiecznych składnikach. Przyszła mama znajduje się w pozycji na boku, aby mogła całkowicie się zrelaksować.

Zabieg można wykonać po 1 trymestrze w prawidłowo przebiegającej ciąży lub po skonsultowaniu się z lekarzem.

Gabinet Strefa Zdrowia Masaż i Rehabilitacja – masaż dla kobiet w ciąży Warszawa Wilanów, Sadyba, Ursynów, Zawady – zapraszamy serdecznie do wybrania naszych usług!


Cena: 60 min - 240 zł

Kontakt z nami

Strefa Zdrowia Wilanów
ul. Klimczaka 8a
(róg ulic Herbu Pogoń i Herbu Leliwa)
02-797 Warszawa
  • Godziny pracy pon-pt 09:00-21:00
    sob 10:00-20:00