O nas

Strefa Zdrowia – masaż i rehabilitacja to gabinet stworzony dla osób poszukujących spokoju, relaksu i wyciszenia, ceniących sobie komfort i kompleksowe podejście. To miejsce w którym zapomnisz o troskach dnia codziennego i oddasz się w ręce profesjonalistów, delektując się kojącym obolałe ciało masażem a gdy zajdzie potrzeba, rehabilitacją. Dodatkowo na miejscu wykonywane są usługi podologiczne oraz zabiegi modelujące sylwetkę. Wszelkie dodatkowe informację można uzyskać dzwoniąc pod 691 661 926 lub przychodząc osobiście. Serdecznie zapraszamy.

170215_strefa_zdrowia_8304Bartłomiej Gałązka, mgr Fizjoterapii
Magister fizjoterapii i absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Współwłaściciel Strefy Zdrowia. Ukończył liczne szkolenia z zakresu rehabilitacji ortopedycznej. Posiada certyfikaty ukończenia kursów terapii manualnej IAOM, pracy na tkankach miękkich oraz kinezjotapingu. Zajmuje się rehabilitacją zarówno zawodowych sportowców jak i amatorów aktywności fizycznej. Kontuzje i stany pourazowe to jego specjalność.  Współpracował z Akademią Legii Warszawa, gdzie poszerzał umiejętności z zakresu rehabilitacji sportowej. Pasja i zaangażowanie sprawiają, że uczestniczy w licznych konferencjach dotyczących nowości z zakresu fizjoterapii. Zdobytą wiedzę i doświadczenie przekłada na odpowiednie techniki  przy terapii z pacjentem.
Przez rok związany z oddziałem rehabilitacji neurologicznej w Szpitalu Powiatowym w Otwocku, w klinice ortopedycznej Ortho- fit oraz fitness Klubie Zdrofit.
Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta dając mu pewność, że znalazł się w rękach profesjonalisty.

 

IMG_2535_ppUrszula Gałązka, mgr Fizjoterapii, technik usług kosmetycznych
Magister fizjoterapii, podolog, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz szkoły kosmetycznej w Warszawie. Współwłaścicielka Strefy Zdrowia. Ukończyła liczne kursy z zakresu masażu leczniczego i relaksacyjnego pogłębiając swoją wiedzę w tej dziedzinie. Dąży do poznania i zrozumienia oczekiwań klienta, dlatego też ciągle poszerza swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach dotyczących specjalistycznych masaży dla kobiet w ciąży i okresie poporodowym, zabiegów wspomagających odchudzanie oraz modelujących sylwetkę. Jest właścicielką firmy BiuroOdnowa, specjalizującej się w masażach biurowych. Rozpowszechnia na polskim rynku znaną już na świecie metodę, krótkich, regeneracyjnych masaży dla pracowników uzupełnionych o gimnastykę w miejscu pracy oraz naukę zasad ergonomii. Z jej usług skorzystały już takie firmy jak: PLL LOT, IKEA, MERCEDES BENZ POLSKA, JUVENTUS,, AON POLSKA oraz TPA HORWATH.
Doświadczenie, wiedza i znajomość zarówno nowości fizjoterapeutycznych jak i kosmetycznych pozwalają jej kompleksowo zadbać o klienta.

 

zdj_Patrycja-Ciesielska

Patrycja Ciesielska, mgr fizjoterapii.
Magister fizjoterapii, absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Swoje doświadczenie zdobywała w ośrodku rehabilitacji neurologicznej, a następnie w dwóch prywatnych gabinetach terapii manualnej i rehabilitacji ortopedycznej. Ukończyła szereg kursów z zakresu terapii manualnej wg. Szkoły Niemieckiej, oraz w obrębie pracy na tkankach miękkich. Stara się stale poszerzać swoją wiedzę w zakresie rehabilitacji ortopedycznej. Zajmuje się zarówno osobami aktywnymi fizycznie, jak i osobami niezwiązanymi ze sportem, szukającymi pomocy w dolegliwościach bólowych. Potrafi pomóc w stanach pourazowych i przewlekłych. W swojej pracy potrzeby pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Pasjonuje się także rehabilitacją i ćwiczeniami kobiet w ciąży i po porodzie. Jej wiedza, doświadczenie i zaangażowanie w pracy z pacjentem są podstawą wielu sukcesów terapeutycznych.

Kliknij, żeby zobaczyć kwalifikacje

 

aniaAnna Łobodzińska, mgr Zdrowia Publicznego, technik masażysta
Absolwentka wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie z tytułem magistra Zdrowia Publicznego oraz technik masażysta, z niemalże 6 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w masażach: klasycznym, drenażu limfatycznym, antycellulitowym, sportowym, kosmetycznym i punktowym. Swoje doświadczenie w masażu zdobywała dzięki pracy w wielu zespołach terapeutycznych. Między innymi podczas pracy z pacjentkami po mastektomii piersi, w zakładzie rehabilitacji w Białostockim Centrum Onkologii, pracy z pacjentami poudarowymi Szpitala Wojewódzkiego w  Białymstoku czy też pacjentami przebywającymi w Domu Pomocy Społecznej w Białymstoku. Praca z zadowolonym pacjentem przynosi jej wiele satysfakcji dlatego stara się poszerzać swoją wiedzę uczestnicząc w różnych szkoleniach, również tych dotyczących zabiegów wspomagających odchudzanie oraz modelujących sylwetkę. Prywatnie miłośniczka zdrowego stylu życia oraz zwierząt, od niedawna zainteresowana tematyką dot. dogoterapii.

 

Hanna Nowotczyńska, mgr fizjoterapii
Absolwentka Społecznej Akademii Nauk w Warszawie z tytułem magistra fizjoterapii. Licencjonowany terapeuta manualny. Specjalizuje się w masażach leczniczych ale zajmuje się większością schorzeń. Najbardziej lubi pracować z pacjentami ortopedycznymi i traumatologicznymi. Cały czas doszkala się językowo i nie tylko. Swoje doświadczenie zdobywała na licznych kursach, konferencjach jak również pracując w warszawskich przychodniach i szpitalach. Prywatnie miłośniczka podróży i dobrej literatury.

 

 

iwonaIwona Fischhow- Śmielak, Lekarz Medycyny Estetycznej
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging. Uczestniczyła w licznych kursach, konferencjach i kongresach międzynarodowych z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging. Praktyki odbyła w prestiżowej klinice medycyny estetycznej w Wielkiej Brytanii w Londynie.
Od czasów studiów pasjonuje się i zgłębia tematykę związaną z przeciwdziałaniem procesom starzenia się skóry i odpowiednią jej pielęgnacją. Otacza pacjentów aurą bezpieczeństwa i chęcią niesienia pomocy dla wszystkich tych, którzy jej potrzebują.