GÓRA

Urządzenie do modelingu skóry

Bloomea to urządzenie do Modelingu skóry wykorzystujące 3 synergicznie działające technologie:

·     Makroeksfoliacja- złuszczenie za pomocą wyciągu z liści agawy, którym pokryte są głowice zabiegowe o trzech poziomach intensywności

·     Mikrowibracja- powoduje wprowadzenie w głębokie warstwy skóry koktajlu składników odżywczych i nawilżających, zawierającego m.in. kwas hialuronowy, kolagen i elastynę.

·     Luminoterapia-urządzenie emituje światło podczerwone, przyspieszając namnażanie elastyny i fibroblastów, odpowiedzialnych za produkcję kolagenu powodującego utrzymanie elastyczności skóry

Technologia Bloomea® jest całkowicie bezpieczna dla każdego rodzaju skóry, także wrażliwej i naczynkowej. Sam zabieg jest bezbolesny i przebiega w sterylnej atmosferze. Rezultaty, jakie można osiągnąć uzależnione są od wyjściowego stanu skóry.

Doprowadzamy do:

  • poprawy napięcia
  • wymodelowania twarzy
  • redukcji zmarszczek i przebarwień
  • zagęszczenia skóry
  • bardzo mocnego nawilżenia
  • zlikwidowania rozstępów oraz blizn


Na czym polega innowacyjny lifting kosmetyczny Bloomea®?

Na początku zabiegu przeprowadzana jest makroeksfoliacja. Dobierany jest odpowiedni tip złuszczający oraz technika pracy- w zależności od wskazań, przeciwwskazań czy kondycji skóry.

Kolejno po kluczowej fazie makroeksfoliacji na skórę aplikowany jest Koktajl Bloomea® HA zawierający kwas hialuronowy, kolagen i elastynę. Jest to drugi etap zabiegu, w trakcie którego zależy nam na dostarczeniu do skóry jak najwięcej substancji odżywczych przy pomocy specjalnej końcówki.

W trakcie trwania całego zabiegu niezbędnym procesem do przebudowy skóry na poziomie kolagenu jest luminoterapia  Pod wpływem ok 30 minutowego naświetlania skóry, zachodzą procesy mające na celu wsparcie regeneracji i odbudowy łańcuchów kolagenowych.

Na koniec zabiegu Kosmetolog kładzie biocelulozową maskę Bloomea® tak zwaną "drugą skórę". Natychmiastowo uspokaja ona skórę, dając efekt ukojenia nawet po najbardziej inwazyjnym zabiegu.

Kontakt z nami

Strefa Zdrowia Wilanów
ul. Klimczaka 8a
(róg ulic Herbu Pogoń i Herbu Leliwa)
02-797 Warszawa