GÓRA

Zabiegi antycellulitowe Warszawa

Endermologia 3d Icoone

To technologia stworzona z myślą o zdrowej, pięknej skórze! Bezinwazyjna głęboka stymulacja pozwala na wymodelowanie wszystkich niedoskonałości. Wielowymiarowy masaż podciśnieniem działa drenująco oraz pobudza produkcję kolagenu, przywracając skórze jędrność.
Więcej dowiesz się tutaj.

Cena pakietu: zależy od czasu trwania zabiegu.

Zwalczanie cellulitu technologią Indiba

Zabieg Indiba stosowany w kosmetyce ma na celu poprawić napięcie oraz jędrność skóry. Urządzenie podczas pracy wykorzystuje radiofrekwencyjny prąd o częstotliwości 448 kHz, dotychczas stosowany w medycynie regeneracyjnej. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny. Polega na naturalnej regeneracji tkanek, przywracaniu fizjologii komórki oraz optymalizacji aktywności tkankowej. Jest oparty o system PROIONIC® pozwalający na efektywne działanie w zabiegach ujędrniania skóry, modelowania sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.
Indiba działa zarówno na tkankę tłuszczową powierzchniową, jak i głęboką, a także na tłuszcz wiscelarny! Do zabiegów wykorzystuje się odpowiednie elektrody w połączeniu z pracą manualną terapeuty.
Więcej dowiesz się tutaj.

Cena: 390 zł/ partię zabiegową

Zabieg antycellulitowy z serii Diego dalla Palma Proffesional!

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.

Zabieg przeznaczony do przywrócenia piękna skórze oraz zwalczania niedoskonałości spowodowanych pomarańczową skórką! Działa antycellulitowo, ujędrniająco i drenująco!

Zalecane 6 zabiegów w serii.

Półtorej godziny błogiego relaksu a cellulit znika sam! Wypróbujesz?

Cena: 300 zł/75 min.

Pakiet Arosha Oedemacel

Seria zabiegów stworzona do walki z cellulitem obrzękowym.
Seria rozpoczyna się od konsultacji specjalisty, zmierzenia obwodów, wykonania zdjęć na życzenie klientki. Każdy zabieg obejmuje peeling oraz masaż drenujacy specjalną szczotką Arosha, peeling na bazie kwasu glikolowego, zaaplikowanie aktywnej ampułki. Następnie nałożenie bandaży nasączonych wyjątkową kombinacją składników aktywnych oraz podłączenie presoterapii która wspomaga działanie kosmetyków. Na koniec wmasowanie kremu Arosha Body Rescue.

Cena pakietu: 1990 zł/ 8 zabiegów

Pakiet Arosha Firming

Seria zabiegów stworzona aby wymodelować i zliftingować i sylwetkę.
Zabieg poprawia sprężystość oraz nawilżenie skóry. Polecany jest jako kuracja po odchudzaniu, okresie ciąży, oraz jako kuracja anty- aging. Doskonale sprawdza się na problemy z rozstępami ! Każdy zabieg obejmuje peeling oraz masaż drenujacy specjalną szczotką Arosha, peeling na bazie kwasu glikolowego, zaaplikowanie aktywnej ampułki. Następnie nałożenie bandaży nasączonych wyjątkową kombinacją składników aktywnych oraz podłączenie presoterapii, która wspomaga działanie kosmetyków. Na koniec wmasowanie kremu Arosha Body Rescue. 

Cena pakietu: 1990 zł/ 8 zabiegów

Pakiet Arosha Adipocel

Seria zabiegów stworzona do walki z cellulitem włóknistym, zwalcza cellulitowe grudki skórne. Każdy zabieg obejmuje peeling oraz masaż drenujacy specjalną szczotką Arosha, peeling na bazie kwasu glikolowego, zaaplikowanie ampułki. Następnie nałożenie bandaży nasączonych wyjątkową kombinacją składników aktywnych oraz podłączenie presoterapii która wspomaga działanie kosmetyków. Na koniec wmasowanie kremu Arosha Body Rescue. 

Cena pakietu: 1990 zł/ 8 zabiegów

Bandaż Arosha Aqua Drain

Zabieg bandażowania stworzony z myślą o usunięciu obrzęków limfatycznych. Ma na celu usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, walczy z objawami cellulitu. Wspomaga drenaż limfatyczny oraz krążenie krwi. Idealny jako zabieg bankietowy.

Cena: 200 zł

Bandaż Arosha Firm up

Zabieg liftingująco- ujędrniający, działa przeciw utleniająco i nawilżająco. Mocno ujędrnia i modeluje sylwetkę. Idealny jako zabieg bankietowy.

Cena: 200 zł

Kontakt z nami

Strefa Zdrowia Wilanów
ul. Klimczaka 8a (róg ulic Herbu Pogoń i Herbu Leliwa)
02-797 Warszawa
Strefa Zdrowia Wilanów
ul. Klimczaka 8a (róg ulic Herbu Pogoń i Herbu Leliwa)
02-797 Warszawa