GÓRA

Masaż w pracy, w biurze Warszawa

Stworzyliśmy innowacyjny na polskim rynku produkt. Jest to masaż regeneracyjny dla pracowników spędzających 6-10 godzin za biurkiem w wymuszonej i niewygodnej pozycji. Badania naukowe w USA i wysoko rozwiniętych państwach zachodnich jednoznacznie potwierdziły, że zestresowany i zmęczony pracownik jest mniej kreatywny i wydajny. W trakcie kilkugodzinnej pracy jego wydajność i koncentracja znacząco spada. Dlatego też od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku wprowadzono tam program krótkich 15 – 30 minutowych masaży biurowych regenerujących ciało i umysł pracownika do dalszej pracy. Masaże są realizowane w trakcie krótkich przerw w pracy na specjalistycznych krzesłach (15 minut) i leżankach (30 minut).

Masaż który proponujemy pozwala złagodzić stres i zmęczenie, poprawia koncentracje i dodaje energii. Jest on wykonywany na specjalnie wyprofilowanych krzesłach, zapewniających rozluźnienie najbardziej przeciążonych partii mięśni. Masaż obejmuje mięśnie karku, pleców, ramion i rąk i jest wykonywany przez ubranie. Proponowany czas takiego zabiegu, ze względu na ograniczony czas jakim dysponujemy waha się od 15 do 30 minut.

Usługi biurowe:
  • Masaż biurowy krótki – 15 minutowy masaż mięśni karku, pleców, ramion i rąk. Wykonywany jest przez ubranie, na specjalnie wyprofilowanym krześle. Masaż ten może być wykonywany przy stanowisku pracy lub w oddzielnym pomieszczeniu.
  • Masaż biurowy długi – 30 minutowy masaż mięśni karku, pleców, ramion i rąk. Wykonywany jest na specjalnej leżance do masażu. Do tego rodzaju masażu potrzebne jest oddzielne pomieszczenie, w którym pracownik będzie mógł się w pełni zrelaksować i zregenerować swoje siły do dalszej pracy.
  • Gimnastyka biurowa – krótkie ćwiczenia rozciągające mięśnie karku, pleców, ramion i rąk wykonywane przy stanowisku pracy bądź w oddzielnym pomieszczeniu.
  • Ergonomia pracy – nauka przyjmowania prawidłowej pozycji podczas pracy biurowej.
Pełna oferta zabiegów biurowych dostępna jest na stronie:
Impreza integracyjna w spa? Zapraszamy do nas !

Jeżeli planują Państwo imprezę integracyjną w luźnej, relaksującej atmosferze, chętnie ją dla Państwa przygotujemy :)

Jak wyglądają u nas imprezy integracyjne?

Organizujemy imprezy do 10 osób. Całość wydarzenia odbywa się na urokliwym tarasie, gdzie spędzają Państwo czas, przy kieliszku Prosecco, na wspólnych rozmowach i biesiadowaniu. W trakcie imprezy każdy z Państwa może skorzystać z półgodzinnego, dowolnego masażu z naszej oferty.

Ile kosztuje zorganizowanie imprezy integracyjnej?

Cena jest uzależniona od ilości osób i wybranych zabiegów. Zachęcamy do napisania maila, a chętnie stworzymy dla Państwa indywidualną ofertę 🙂

Kontakt z nami

Strefa Zdrowia Wilanów
ul. Klimczaka 8a (róg ulic Herbu Pogoń i Herbu Leliwa)
02-797 Warszawa
Strefa Zdrowia Wilanów
ul. Klimczaka 8a (róg ulic Herbu Pogoń i Herbu Leliwa)
02-797 Warszawa