GóRA

Masaż klasyczny Warszawa Ursynów Wilanów Sadyba Zawady

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to najbardziej popularny masaż ciała, z którego można skorzystać także w naszym gabinecie Strefa Zdrowia działającym w Wilanowie!

W masażu klasycznym ważne jest zarówno uzyskanie odprężenia i poczucia relaksu, jak również poprawa stanu zdrowia. Masaż ten prowadzony jest z wykorzystaniem różnych typów technik, które dobierane są indywidualnie w zależności od potrzeb i samopoczucia klienta, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Główne właściwości masażu klasycznego:
- rozluźnia mięsnie
- niweluje dolegliwości bólowe
- ujędrnia i uelastycznia skórę
- poprawia krążenie
- przyspiesza przemianę materii
- odżywia tkanki
- zmniejsza obrzęki
- poprawia ogólne samopoczucie

Masaż klasyczny można wykonać na różnych partiach działa, w tym między innymi na plecach, karku, kończynach górnych oraz dolnych.

Wskazania do masażu klasycznego:

- bóle kręgosłupa i innych części ciała
- nadmierne napięcie, przykurcze mięśni
- powysiłkowe zmęczenie mięśni
- stany po urazach, kontuzjach
- duży stres, nerwica, przemęczenie

Zapomnij o codziennym bólu, stresie oraz innych nieprzyjemnych dolegliwościach. Skorzystaj z masażu klasycznego i odetchnij od codzienności. Regularnie prowadzony masaż klasyczny to najlepszy wybór, gdy chcesz czuć się coraz każdego dnia!

W naszym gabinecie masaż klasyczny prowadzony jest przez wykwalifikowanego masażystę posiadającego szeroką wiedzę oraz duże doświadczenie w prowadzeniu różnych typów masażów.

Gabinet Strefa Zdrowia Masaż i Rehabilitacja – masaż klasyczny Warszawa Wilanów, Sadyba, Ursynów, Zawady – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Cena: 30/60/90 min - 160/220/280 zł

Zapisz się online
Kup na prezent

Kontakt z nami

Strefa Zdrowia Wilanów
ul. Klimczaka 8a
(róg ulic Herbu Pogoń i Herbu Leliwa)
02-797 Warszawa