GÓRA

Rehabilitacja Warszawa Wilanów Sadyba Ursynów Zawady

Rehabilitacja

Cena: 60 min/140 zł

Terapia manualna

Zabieg fizjoterapeutyczny mający na celu przywrócenie naturalnego ruchu w stawach. Po wcześniejszej konsultacji, fizjoterapeuta dobiera odpowiednią technikę i ustala plan terapii.

Cena: 30 min/110 zł lub 60 min/170 zł

Kinezjotaping

Metoda fizjoterapeutyczna polegająca na odpowiedniej aplikacji plastrów strukturą przypominających skórę. Celem zabiegu jest odzyskanie prawidłowego napięcia mięśni, poprawa mikokrążenia oraz stymulacja układu limfatycznego. Metoda ta stosowana jest w przypadku: obrzęków, urazów i przeciążeń mięśni.

Cena: 20 min/20 zł

Terapia stawów skroniowo-żuchwowych

Terapia stawów skroniowo-żuchwowych jest skierowana do osób, które przechodzą leczenie ortodontyczne, mają problemy z bruksizmem lub są po przebytych urazach w obrębie żuchwy. Działając manualnie pomożemy pozbyć się dolegliwości bólowych i zredukować ograniczenia ruchomości. Nauczymy też co robić, żeby dolegliwości nie nawracały. Terapia polega na uprzednim wykonaniu przez fizjoterapeutę badania funkcjonalnego w celu znalezienia problematycznej struktury. Następnie przy zastosowaniu odpowiednich technik manualnych terapeuta stara się zlikwidować dolegliwości bólowe i zredukować ograniczenia ruchomości. Często terapia jest połączona z odpowiednimi ćwiczeniami.Terapię stawów skroniowo-żuchwowych prowadzi mgr Patrycja.

Cena: 60 min/140 zł

Kontakt z nami

Strefa Zdrowia Wilanów
ul. Klimczaka 8a
(róg ulic Herbu Pogoń i Herbu Leliwa)
02-797 Warszawa